KONST / Litografier / Litografi 12678173
nr 1267 8173
Litografi
Signerad, numrerad 12/75. Bladets mått: 30x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 21:06:13
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr